Selülit Tedavisi

Kadınları en fazla rahatsız eden şikayetlerden biri de sahip oldukları selülitlerdir. Selülitlerden kurtulmanın farklı yolları mevcuttur.

Kliniğimizde yıllardır uyguladığımız ve sonuçlarından oldukça memnun olduğumuz mezoterapi yönteminin dışında, selülit vücut bakımları ve teknolojiden de faydalandığımız cihazlarımızla sellülit tedavilerini desteklemekteyiz.

Selülitte doku arasında sıkışmış yağ fazlalığı ile birlikte bunun sebep olduğu bozulmuş dolaşım ve ciltte istenmeyen görüntüler oluşur. Sonunda portakal kabuğu görüntüsü dediğimiz en son aşamaya kadar gidebilen cilt görüntüsü oluşabilir.

Karboksiterapi ile mezoterapinin kombine edilmesi ile ciltteki selülit görümünde oldukça yüz güldürücü sonuçlar elde edilir.

Brera Zaman Makinasında ultrason ile selülitteki yağlar parçalanırken, radyofrekans dalgası kullanılarak cilt altı ısıtılır ve kollajen uyarılır. Yağlı doku ısıtılarakt da yağ hücreleri küçültülür ve drenaj ve diatermikontraksiyon ile dolaşım tetiklenirken bir yandan da bölgede sıkılaşma, toparlanma, cilt kalitesinde artma gözlemlenir.

Bize Ulaşabilirsiniz

Bize mail yoluyla ulaşarak daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.